версія для друку
 
Домкрати Домкрати

 
Застосування: можна використовувати: 
  • для підйому вільного вантажу;
  • для ручного підйому;
  • для спуску;
  • для пресування;
  • для натягу та ін.

 
детальніше
 
 
ДОМКРАТ РЕЙКОВО-ЗУБЧАСТИЙ, GUTMAN ТИП KFE ДОМКРАТ РЕЙКОВО-ЗУБЧАСТИЙ, GUTMAN ТИП KFE

 
Застосування: можна використовувати при вертикальному переміщенні вільного вантажу, під час ручного підйому та спуску.
 
детальніше
 
 

Домкрат - це спеціальний пристрій для підняття важких предметів, що розташовується знизу вантажу, що дає можливість обійтися без різних допоміжних засобів, таких як ланцюги, канати та ін. як крани чи підйомники. Хоча у багатьох домкрати асоціюються зі зміною коліс для автомобіля, вони мають досить широке застосування. На будь-якому будівництві без такого механізму, як домкрат, неможливо буде перемістити або підняти великі блоки або окремі частини споруд для монтажу. Від інших подібних пристроїв, це обладнання відрізняється простотою в експлуатації, надійністю та компактністю.


Різновиди домкратів:

Загального призначення. Це серія домкратів, що найбільш використовуються, за допомогою яких реалізується основна маса ремонтних, монтажних і промислових робіт.

Гвинтовий - найбільш популярний різновид. Зазвичай це домкрати використовуються обслуговування автомобілів різних типів.

З гідравлічним поверненням поршня – це серія домкратів для виконання робіт, які потребують швидкого повернення поршня. Домкрат гідравлічний, це механізм, який працює на спеціальній рідині (гідравлічне масло). Принцип його роботи ґрунтується на переміщенні поршня за допомогою рідини, яка створює тиск приводного насоса та за рахунок цього відбувається підйом вантажу. Застосовується як самостійно, так і в різних пристроях, наприклад, у пресах.

З фіксуючою гайкою – це спеціальна серія домкратів, які застосовуються для робіт, які потребують фіксації та утримання піднятого вантажу протягом тривалого часу.

З повним поршнем – це серія домкратів, які використовуються для того, щоб натягнути арматуру, канати. А також для запресування деталей на валах та їх випресування.

Існують також низькі - застосовуються під час роботи у малому просторі, а також при роботах з вивіряння та монтажу обладнання та споруд.

Серія RAS: Алюмінієві – найлегші промислові домкрати. Застосовуються для робіт з мінімальною вагою обладнання, яке часто транспортують, а також на висоті та на естакадах.

Домкрат підкатний – це особлива серія. Найчастіше їх використовують у автосервісах. Завдяки високій ручці, якій спрощений такий вид домкрата, дає можливість зменшити фізичні зусилля при підйомі вантажу. Підкатний домкрат може працювати лише на рівній поверхні. Призначені для обслуговування кар'єрної техніки, для виконання робіт з монтажу, ремонту та збирання на підприємствах різних галузей промисловості.

Пневматичний – це плоска гумокордна оболонка із спеціальної посиленої тканини, яка збільшується по висоті при подачі при подачі до неї газу. Джерелами газу можуть бути компресори – автомобільні, стаціонарні, пересувні чи балони зі стисненим повітрям. Експлуатуються для підйому, а також переміщення вантажу при різних роботах, таких як будівельні, монтажні або аварійно-рятувальні. Якщо намічається робота на пухкій, нерівній або болотистій поверхні, вони будуть в нагоді, якщо буде маленький зазор між вантажем і опорою при невеликих переміщеннях.

Гідравлічний клиновий - використовується для підйому вантажів з малою висотою підхвату та для розширення вузьких прорізів.

Домкрати гідроциліндри - призначені для робіт, які вимагають зусилля, що тягне. Застосовуються, переважно, при стягуванні елементів металоконструкцій, їх подальшого кріплення чи зварювання.

Домкрат легко купити, ціна підійде для всіх категорій клієнтів.

 

 
 
вгору сторінки
«Гутман Україна»>Домкрати
 

Слідкуйте за нами:

Developed by: Studio COM.CV.UA