версія для друку

Домкрати\"$image_link_title\"збільшити

Застосування: можна використовувати:

 

 • для підйому вільного вантажу;
 • для ручного підйому;
 • для спуску;
 • для пресування;
 • для натягу та ін.

Контакт для оперативного замовлення:

Максименко Віталий

+38 (050) 381-52-70
vitaliy@gutman.com.uaДомкрат купити в Gutman Україна:

 • Загального призначення
  Серія найбільш популярних домкратів, за допомогою яких виконується основна маса робіт під час ремонту та монтажу на промислових підприємствах.
 • З гідравлічним поверненням поршня
  Обладнання, за допомогою якого виконується робота, що вимагає швидкого повернення поршня. Застосовується як самостійно, так і в різних пристроях, наприклад, у пресах.
 • З фіксуючою гайкою
  Тип домкратів, який використовується для робіт, які потребують фіксації та утримання піднятого вантажу протягом тривалого часу.
 • З порожнім поршнем
  Дана серія застосовується для натягу арматури, канатів, пресування та запресування деталей на валах.
 • Низькі
  Спеціальне обладнання для роботи в обмеженому просторі, при роботах з вивіряння та встановлення обладнання та споруд.
  Серія RAS: Алюмінієві домкрати
  Серія RAS – найлегші промислові домкрати. Використовуються для виконання робіт на висоті, на естакадах, там, де важлива мінімальна вага обладнання, що часто переміщується.
 • Підкатний
  Домкрат підкатний призначений для обслуговування кар'єрної техніки, виконання монтажних, ремонтних та складальних робіт на промислових підприємствах різних галузей.
 • Гідравлічний клиновий
  Клиновий домкрат використовується для підйому вантажів з малою висотою підхвату та розширення вузьких прорізів.
 • Домкрати (гідроциліндри) тягнуть
  Домкрати використовуються для виконання робіт, що вимагають створення зусиль, що тягне. Застосовуються вони в основному при стягуванні елементів металоконструкцій, для їх подальшого кріплення або зварювання.

Додаткова інформація:

Домкрат – це особливий механізм для підняття різних вантажів на маленьку висоту. Домкрати можна експлуатувати як самостійні пристрої під час підйому вантажів на будівництвах або ремонті. А також у складі більш складних пристроїв, таких як підйомники, крани і т.д. За допомогою домкрата можна підняти та утримувати корпус автомобіля, натягнути дроти на лініях з високою напругою та багато іншого.

 

Головна відмінність домкрата від інших підйомних пристроїв, це його розташування знизу вантажу, який хочемо підняти. Що дозволяє обійтися без канатів, тросів та інших допоміжних засобів.

Домкрати за різновидами можна розділити на: гвинтові, рейкові, гідравлічні та пневматичні. Розглянемо детальніше кожен вид:

 

Гвинтовий домкрат досить часто можна зустріти у стандартному оснащенні для легкових автомобілів. Вони використовуються для встановлення вантажів на п'яті, що обертається, зверху та знизу на лапі. Це типовий домкрат для різних видів автомобілів. Мають вантажопідйомність до 15 т.

Рейкові домкрати мають широке використання при ремонтних, монтажних, демонтажних, будівельних та інших роботах. Вони діляться на зубчасті та рейкові.

 

 Рейковий домкрати складаються з приводного важеля, що гойдається, завдання якого, висунути рейку. Зубчасті домкрати мають шестерню, яка обертається за допомогою приводної рукоятки.

 

Гідравлічні домкрати працюють на гідравлічному маслі. Вантаж піднімається за рахунок переміщення спеціального поршня за допомогою рідини, тобто гідравлічного масла, а також приводного насоса. Перекачуючи гідравлічне масло в резервуар насоса з гідравлічного циліндра можна опустити вантаж.

 

Пневматичні домкрати піднімають або переміщують вантаж при різних ремонтних, монтажних, а також аварійних або рятувальних робіт. Використовуються при невеликих пересуваннях, під час роботи на нерівному грунті. З їхньою допомогою можна також з'єднати трубопроводи великих діаметрів. Їх застосовують при ремонтних роботах на різних об'єктах.

 

Ми пропонуємо вам купити домкрат за дуже вигідною ціною з усіма гарантіями якості та експлуатації. Домкрат, ціна якого вам по кишені, у дуже стислі терміни окупиться при його використанні.

 
 
вгору сторінки
«Гутман Україна»>Домкрати
 

Слідкуйте за нами:

Developed by: Studio COM.CV.UA