версія для друку

Талрепи\"$image_link_title\"збільшити

Талреп від «Gutman» - найкраще придбання

Лідер вантажопідйомної техніки в Україні – компанія «Gutman» рекомендує Вам придбати якісні та надійні талрепи для підйомного обладнання.

Талрепи - це спеціальні пристрої для того, щоб стягувати або вибирати слабкість кабелю, такелажу та ін. Пристрій являє собою два гвинти з протилежним різьбленням, які вкручуються в кільце з двома отворами для різьблення. Кінці гвинтів зазвичай виготовляють із гаком або вушком, щоб можна було закріпити трос.

Натяг троса регулюють обертанням кільця, завдяки чому гвинти зрушуються на центр. Застосування талрепів відбувається у тому випадку, коли необхідно велике зусилля при натягуванні.

 

 


Більш детальна фотогалерея товару представлена на нашому новому сайті http://www.gutman-ukraine.com/styazhnie-remni-i-talrepy.php?cid=884

Контакт для оперативного замовлення:

Ірина Лещотна

+38 (095) 278-75-77 (приймальна)
irina@gutman.com.ua


НайменуванняКоефіцієнт безпекиРозмір (діаметр * крок різьблення)Довжина з кінцями в закритій позиціїПриблизна вага кожногоВантажопідйомність
дюймдюймкгт
Талреп вилка-вилка5:11/2"*6"135/160,451,00
 5:15/8"*6"151/20,911,59
 5:13/4"*6"171,812,35
 5:17/8"*12"245/84,083,27
 5:11"*18"325/87,264,54

Талреп. Різновиди

 

Залежно від маси (від кількох грамів до десятків тонн) розрізняють талрепи:

  • для натягу шторних струн – достатньо кількох кілограмів натяжного зусилля;
  • для натягу тросів у будівництві будівель чи мостів – знадобиться натяжне зусилля у кілька десятків тонн.


Види талрепів:
1. з відкритою звареною муфтою (ОС):

вушко - вушко;
вилка – виделка;
вушко - вушко.
2. із закритою зварною муфтою (ЗС):

вилка – виделка;
вилка – гак.
3. з відкритою штампованою муфтою (ЗШ):

вилка – виделка;
вилка – вушко;
вушко - вушко;
гак – гак;
гак – вушко;
вилка – гак.


Талрепи: ціна, продаж, доставка

«Гутман» пропонує Вам якісні та надійні талрепи. Пристрої виготовляють із міцних, високоякісних матеріалів, також вони мають гальванічне покриття, яке захищає обладнання від зовнішнього впливу. Також у нас можна придбати талреп оцинкований.

Талрепи можна купити у нас. Компанія пропонує Вам вигідні ціни на ці підйомні пристрої. Ви зможете проконсультуватися з нашими спеціалістами та придбати необхідне Вам обладнання. Талреп ціна можна дізнатися, зв'язавшись із нашими менеджерами.

Наприклад, можна купити талреп гак кільце, талреп вилка – вилка, талреп кільце – кільце, талрепи гак – кільце, талрепи гак – гак та ін.

Вам потрібні довговічні, практичні, надійні та якісні пристрої для підйомних механізмів за вигідною та прийнятною ціною, компанія Gutman допоможе Вам з вибором кращої продукції. Талреп купити можна швидко, за чудовою ціною.

Окрім виготовлення та продажу підйомного обладнання, компанія надає послуги з монтажу. «Гутман» гарантує Вам якісний товар, професійні послуги та максимально приємну та вигідну співпрацю.

 

 
 
вгору сторінки
«Гутман Україна»>Талрепи
 

Слідкуйте за нами:

Developed by: Studio COM.CV.UA