версія для друку
 
Талі ланцюгові ручні Gutman, тип KLE, ПРОФЕСІЙНА СЕРІЯСЕРИЯ Талі ланцюгові ручні Gutman, тип KLE, ПРОФЕСІЙНА СЕРІЯСЕРИЯ

 

Таль ланцюговий ручний застосовується у всіх галузях виробництва, будівництві та в побуті. Талі ланцюгові ручні практично не мають обмежень, прості у роботі та обслуговуванні.

Опис: всі деталі виготовлені із загартованої сталі. Має двоступінчасту приводну систему, встановлену симетрично.

 

За 12 років експлуатації ручних талей ТМ «Gutman», румунського виробництва, на території України, покупці переконалися у високій якості виробів за доступної ціни.

 

Інструкція з експлуатації ланцюгової талі на замовлення »
 
детальніше

 
 
Талі ланцюгові ручні Gutman, тип KLE Black, ПРОФЕСІЙНА СЕРІЯ Талі ланцюгові ручні Gutman, тип KLE Black, ПРОФЕСІЙНА СЕРІЯ

 
Талі ланцюгові ручні тип KLE-BLACK прості в роботі та обслуговуванні. ЗАСТОСУВАННЯ РУЧНОЇ ШЕСТЕРЕНОЇ ТАЛІ, ТИП KLE-BLACK 
 • монтаж та демонтаж важкого обладнання, конструкцій, сцен
 • підйому та утримання вантажів на сценічних фермах
 • на тимчасових підйомних ліфтах та шоу майданчиках
 • морська промисловістьбудівельні роботи
 • на звукових та шоу майданчиках
 • автомайстерні
 • складські майданчики
 • перекриття сцени даху
 • монтаж банерів, плакатів та щитів

Інструкція з експлуатації ланцюгової талі - на замовлення»

 
детальніше
 
 
ТАЛЬ ВАЖІЛЬНА РУЧНА GUTMAN, ТИП KBE, ПРОФЕСІЙНА СЕРІЯ ТАЛЬ ВАЖІЛЬНА РУЧНА GUTMAN, ТИП KBE, ПРОФЕСІЙНА СЕРІЯ

 

Застосування талі Gutman, тип KBE: поширене та ефективне вантажопідйомне обладнання, що допускає широку сферу застосування для різних підйомів та тяги, наприклад, встановлення структурних деталей. Важельні талі особливо зручні при роботі в котлованах, колодязях, підвалах.

Може застосовуватися на вузьких площах вертикальної тяги або в будь-який інший бік.

За 12 років експлуатації ручних талей ТМ «Gutman», румунського виробництва, на території України, покупці переконалися у високій якості виробів за доступної ціни.

 

Щоб отримати "Інструкцію з експлуатації ручної талі" напишіть заявку до нашого відповідального менеджера, і ми відправимо на вашу пошту інструкцію. 
 
детальніше

 
 
Візок (каретка) для ручної ланцюгової талі Gutman, тип KML/HTG/ATG Візок (каретка) для ручної ланцюгової талі Gutman, тип KML/HTG/ATG

 
Застосування: має широку сферу застосування. Дозволяє прикріплення різної гами вантажопідіймальних пристроїв.
 
детальніше
 
 
Крос-затискач для ручної талі Gutman LJ-Q-А Крос-затискач для ручної талі Gutman LJ-Q-А

 

 
детальніше
 
 
Крос-затискач для ручної талі Gutman LJ-Q Крос-затискач для ручної талі Gutman LJ-Q

 

 
детальніше
 
 

Вантажопідйомні підвісні пристрої

 

Таль ручний


На сьогоднішній день будь-яка складська будівля, виробниче підприємство та навіть автосервіс не може уявити свою роботу без такого потрібного механізму, як таль ручна.

Що ж це за чудо-пристрій?

Таль є підвісним вантажопідйомним пристроєм ручного або автоматичного приводу. Отже, існує таль ручна та таль електрична.

Таль ручна - це спеціальний пристрій, який був розроблений для пересування вантажів. Привести ручну таль у дію можна за допомогою м'язової сили. Пристрій піднімає вантаж вагою від 0,25 до 10 тонн на висоту від трьох до дванадцяти метрів, вантажі розміщуються на гаку.

У конструкцію ручної талі входять: ланцюговий поліспаст, редуктор ручного приводу ланцюга, що не вичерпується, гальмівні і приводні пристосування, рухлива блокова підвіска з гаком, тяговий і вантажний круглоланковий ланцюг. Таль ручна з важелем ланцюговим стала популярною завдяки своїй малогабаритності, функціональності, простоті обслуговування та прийнятній ціні. Такий пристрій є ідеальним для роботи як на відкритих майданчиках, так і в приміщеннях. Воно також зручне для використання в обмеженому просторі, у віддалених від електромережі місцях роботи та закладах, де використання електрики є неприпустимим та небезпечним (приміщення з підвищеною вологістю та високою температурою).

Ручна таль може бути шестерним і важелем. В основі шестерної талі вантажний ланцюг і гак для пересування та розміщення вантажів і тяговий ланцюг, що переміщає вантаж. Вона ідеальна для використання у великих за площею приміщеннях. Може бути стаціонарною та пересувною.

Важільна ручна таль пересуває малогабаритний вантаж. Дозволяє переміщати його горизонтально. Використовуючи ручні талі потрібно дотримуватися всіх запобіжних заходів та інструкцій з експлуатації.

Щоб таль ручна служила Вам довго та не приносила проблем, до її вибору потрібно підходити відповідально. Звертайтеся до серйозних постачальників подібної продукції, наприклад, в компанію "Гутман Україна" - ми готові надати всю інформацію, що Вас цікавить, про вантажопідйомні механізами та обладнання. Отримайте бажану консультацію та полегшіть свій вибір.

Ручна таль ланцюгова

Таль ручна з ланцюговим приводом є ефективним вантажопідйомним обладнанням, призначеним для здійснення операцій, пов'язаних з підйомом, утриманням у піднятому стані, опусканням і горизонтальним переміщенням різних вантажів.

Ручні ланцюгові талі найчастіше підвішуються до переносної каретки за допомогою гака. Підйом вантажів на задану висоту здійснюється оператором, що стоїть унизу. Такі талі оснащуються замкнутим ланцюгом, що приводить у дію механізм підйому, оснащений зубчастою передачею.

 

Можливості використання ручної талі та лебідок

 

Ланцюгові лебідки та ланцюгова ручна таль використовуються як самостійні вантажопідйомні механізми, але також можуть входити до складу монорейкових вантажних візків та підйомних кранів.


Випускаються талі вантажопідйомністю 0,5-20 т, що забезпечують висоту підйому до 12 м. Таль ланцюговий практично не має обмежень при експлуатації, проста в роботі та обслуговуванні. Стандартна вантажопідйомність лебідок становить 2-5 т. Ланцюгова лебідка може застосовуватися для переміщення негабаритних вантажів на невеликі відстані.


Ланцюгові лебідки та ручна ланцюгова таль використовуються в тих ситуаціях, коли утруднено застосування важкої техніки або відсутнє енергопостачання. Завдяки зручності роботи ланцюгові талі широко використовуються для виконання будівельних, монтажних та вантажно-розвантажувальних операцій у цехах, на складах та будівельних майданчиках.

Умови експлуатації ручної талі та лебідок

 

 

Таль ручний ланцюговий може використовуватися як на відкритому повітрі, так і в закритих приміщеннях. Дозволено експлуатацію талів при температурах не нижче -40°С і не більше +40°С у хімічно неагресивних середовищах.


Забороняється застосування механізму підйому людей. Таль ручна з важелем або ланцюгова лебідка також не повинні застосовуватися для переміщення вибухонебезпечних та отруйних речовин, розпеченого або рідкого металу та шлаку.

Конструкція ланцюгового ручного талі

Конструктивна схема ланцюгової ручної талі включає такі елементи:

 • верхній гак;
 • кришки ручного колеса та зубчастого зчеплення;
 • ручний ланцюг;
 • навантажувальний ланцюг;
 • нижній корпус (блок);
 • вантажопідйомний гак;
 • ланцюговий стопор;
 • приводне колесо.

Залежно від типу редуктора, що використовується в конструкції, випускаються ланцюгові талі шестеренні, що забезпечують високу швидкість, і черв'якові, для яких характерна підвищена точність ходу.


Ручні ланцюгові талі можуть бути пересувними та стаціонарними, в яких не передбачено механізм пересування та візок. Стаціонарна таль забезпечує лише вертикальні переміщення вантажів. Пересувна таль ланцюгова здатна переміщати вантажі у вертикальному та горизонтальному напрямках.

Постачання талей та лебідок

Пропоновані нами ручні ланцюгові талі мають такі особливості:

 • компактність та простота установки;
 • використання гаків із міцної легованої сталі;
 • підвищений запас міцності вантажного ланцюга;
 • оптимальне передатне число, що забезпечує мале ручне зусилля;
 • довговічність покриття.

Придбана в нашій компанії ланцюгова лебідка або таль гарантує безпеку робіт завдяки надійності вантажних ланцюгів та інших елементів конструкції. Ланцюгові лебідки та ручна ланцюгова таль поставляються з необхідними свідченнями про проходження випробувань.

 
 
вгору сторінки
«Гутман Україна»>Талі ручні професійні
 

Слідкуйте за нами:

Developed by: Studio COM.CV.UA