версія для друку
 
МЕХАНІЗМ ТЯГОВИЙ МОНТАЖНИЙ GUTMAN, ТИП KKV МЕХАНІЗМ ТЯГОВИЙ МОНТАЖНИЙ GUTMAN, ТИП KKV

 

МТМ (монтажно-тяговий механізм) – це вид ручної важільної лебідки. Він призначений для підйому та переміщення вантажів на будівельно-монтажних роботах та може бути використаний при виробництві ремонтних робіт у різних галузях народного господарства та на вантажно-розвантажувальних роботах.
 
детальніше

 
 
РУЧНА ЛЕБІДКА GR РУЧНА ЛЕБІДКА GR

 
Універсальна конструкція лебідки GR пропонує вибір фіксуючих позицій та альтернативних напрямків розмотування каната. У лебідки є перемикач вільної розмотування каната, який знаходиться на головній шестірні. Піднята кліпса фіксатора - вільне розмотування каната, а навантаження утримується важким гальмом.
 
детальніше
 
 
РУЧНА ЛЕБІДКА GUTMAN З ГАЛЬМІВНИМ ФІКСАТОРОМ, ТИП BHW 1800/12М РУЧНА ЛЕБІДКА GUTMAN З ГАЛЬМІВНИМ ФІКСАТОРОМ, ТИП BHW 1800/12М

 
Лебідка ручна моделі BHW - тягова лебідка. Призначена для підтягування вантажів чи обладнання. Області застосування - будівництво, виробництво, склади, а також обладнання причепів.
 
детальніше
 
 
РУЧНА ЛЕБІДКА VS РУЧНА ЛЕБІДКА VS

 
Універсальна конструкція лебідки VS пропонує вибір фіксуючих позицій та альтернативних напрямків розмотування каната. У лебідки є перемикач вільної розмотування каната, який знаходиться на головній шестірні. Піднята кліпса фіксатора - вільне розмотування каната, а навантаження утримується важким гальмом.
 
детальніше
 
 

Лебідка ручна - найпопулярніший вантажопідйомний механізм


Лебідка ручна – це вантажопідйомний механізм ручного приводу, основним завданням якого є вертикальний, горизонтальний та похилий підйом різного вантажу на вулиці чи будівлі.

Залежно від типу, цей мобільний пристрій широко застосовується в будівництві та виробництві, екстремальному туризмі, спорті, і навіть на бездоріжжі. В основі роботи лежить механічна сила, що додається (в електричних це - енергія електроприводу). За великим рахунком, лебідка перетворює фізичну, електричну або гідравлічну силу на тягову.

Ручні лебідки використовуються не скрізь через те, що вони не можуть піднімати надто важкий вантаж. В основному подібні пристрої успішно використовуються на будівництві, вантажних і будівельних роботах, у повсякденному житті для підйому вантажу невеликої ваги. В автосервісах ви можете побачити, як лебідка ручна використовується для демонтажу та встановлення двигунів. Деякі з моделей встановлюються навіть на таких видах техніки, як бетонозмішувач та бурова установка.

 

Як влаштована ручна лебідка?


Механізм лебідки ручний зовсім нескладний і мало чим відрізняється від механізму лебідки з електричним приводом. Тяговий орган, гальмівна система, барабан та деякі допоміжні елементи – ось основні її складові. У деяких лебідок можна знайти поліспастні блоки, які збільшують тягові зусилля пристрою.


Конструкційною особливістю лебідки можна вважати вживання компактної планетарної передачі, яка, крім внутрішнього зачеплення, має три ланки: валом лебідки служить ексцентричне водило, також ланкою є сателіт, який насаджують на вантажний барабан (він здійснює коливальний рух), і нерухомо закріплений вінець з внутрішнім зубом. При одному обороті валу сателіт повертає на один зуб, перебуваючи в зачепленні з нерухомим вінцем. Завдяки періодичному навантаженню виключається надмірна стомлюваність робітника.


Є лебідки барабанного типу та важільного. В основі барабанного типу дії лежить намотування ланцюга на конструкцію осьового барабана. Він надійний та здатний підняти вантаж значної ваги (до трьох тонн). Також для таких пристроїв характерна безпека у використанні завдяки спеціальному механізму, який попереджає незапланований спуск вантажу. Лебідки важільного типу працюють на основі пружинного важеля. Вони піднімають вантаж меншої ваги, а й малогабаритні.

Де придбати лебідку ручну за найкращою ціною


Ручні лебідки призначені насамперед для тих, хто працює у віддалених від електрики приміщеннях, або на об'єктах, де застосування лебідки з електричним приводом небажане чи небезпечне.

 

 

Великий асортимент ручних лебідок представлений у нашому магазині дозволяє вибрати незамінного помічника для виконання багатьох важливих завдань. У компанії "Гутман Україна" Ви можете купити якісну ручну лебідку за найкращою ціною. Наші фахівці завжди допоможуть з підбором моделі, яка підійде за всіма Вашими вимогами, щоб лебідка служила довго та не вимагала додаткового технічного обслуговування.

 
 
вгору сторінки
 

Слідкуйте за нами:

Developed by: Studio COM.CV.UA