версія для друку

РУЧНА ЛЕБІДКА GUTMAN З ГАЛЬМІВНИМ ФІКСАТОРОМ, ТИП BHW 1800/12М\"$image_link_title\"збільшити
Лебідка ручна моделі BHW - тягова лебідка. Призначена для підтягування вантажів чи обладнання. Області застосування - будівництво, виробництво, склади, а також обладнання причепів.

Контакт для оперативного замовлення:

Ірина Лещотна

+38 (095) 278-75-77 (приймальна)
irina@gutman.com.ua


НайменуванняГрузоподъемностьТестоване зусилляПередавальне числоВага
кгкNкг
Ручна лебідка Gutman BHW-50050084.2:13.7
Ручна лебідка Gutman BHW-80080012.135:17.7
Ручна лебідка Gutman BHW-1150115017.6410:110.1

Лебідка ручна 

Лебідка ручна – один із найстаріших винаходів, який дуже популярний і сьогодні. Звичайно, цей пристрій згодом був удосконалений і зараз сильно відрізняється від перших лебідок.

На сьогодні, лебідка механічна ручна або лебідка ручна ланцюгова вважаються однаково надійними та зручними пристроями. Також дуже популярна у використанні лебідка ручна автомобільна.

Використання ручних лебідок


Ручна лебідка використовується для того, щоб піднімати та опускати різноманітні вантажі. Даний пристрій досить універсальний, його дуже успішно використовують і в побуті, і в промисловості.

За допомогою тягової або канатної ручної лебідки можна піднімати важкі вантажі на будівельному майданчику. Лебідка ручна для снігоходу використовується, наприклад, для того, щоб витягнути зі снігу машину, навіть із великих кучугур та непрохідних місць.

У ліфтах також використовують лебідки. Їх встановлюють на будівельних майданчиках, монтують у будівельні машини чи позашляховики.

 

Лебідка ручна з приводом вважається найуніверсальнішим пристроєм для підйому будь-яких вантажів. Одні з найпоширеніших у тому числі – це ручні барабанні лебідки. Лебідка ручна барабанна має трос, який намотується на барабан. В основному такі механізми використовують при підйомі вантажів не більше тони, таким чином, у них обмежена сфера застосування.

Існує і такий тип підйомного механізму, як лебідка ручна тросова, яка застосовується для ручного опускання, підйому або волочіння різних вантажів.

Ручні лебідки: ціна, продаж


Якісний товар та прийнятна ціна для клієнтів – найголовніше для копання GUTMAN. Наші спеціалісти допоможуть підібрати підйомні механізми для Ваших цілей.

Шукайте на сайті необхідне Вам обладнання, ручні лебідки, механічні, лебідки ручні ланцюгові, тросові та інше. Наше обладнання допоможе Вам швидко та легко працювати абсолютно з будь-якими вантажами.

 
 
вгору сторінки
 

Слідкуйте за нами:

Developed by: Studio COM.CV.UA