версія для друку

Кран мостовий опорний\"$image_link_title\"збільшити

Крани мостові опорні - високоефективні засоби комплексної механізації та автоматизації підйомно-транспортних, вантажно-розвантажувальних та складських робіт.

 

Кран мостовий опорний – це спеціальні механізми високої ефективності для робіт на складах, а також вантажних та розвантажувальних робіт. Маючи комплексну механізацію та автоматизацію, вони добре справляються з підйомно-транспортними роботами.

Опорно-мостові крани включають крани мостові опорні електричні, які налягають ходовими колесами на крановий шлях, фіксований на спеціальній балці підкранової, яка встановлена ​​на колони цеху - естакади.

Кранові шляхи укладаються на спеціальні підкранові балки, які налягають на виступи, що знаходяться вгорі колон цеху. Прольотом крана опорного мостового електричного називається проміжок між осями підкранових рейок.

Контакт для оперативного замовлення:

Григорій Гуминюк

+38 (050) 381-52-70
grigori@gutman.com.uaКран мостовий опорний електричний від виробника Гутман.

Використання кранів мостових опорних значно зменшує обсяги застосування важких ручних операцій, сприяючи підвищенню продуктивності праці. За допомогою автоматизації ГПМ можна включити її в потокову лінію, а різнобічність використання - зробити комбінованим елементом автоматизованого вироблення. Є можливість постачання двошвидкісними пристроями пересування або підйому, радіокеруванням, механізмами головного пуску та запасним гальмом для пересування. Швидкість транспортування кранів від 0,32 до 0,8 м/с (у стандартному виконанні). Здійсненно постачання кранами зі зменшеною будівельною висотою та постачання кранами для роботи в тропічному кліматі або на свіжому повітрі.

Крани мостові електричні двобалочні опорні використовуються дуже часто для вантажних або розвантажувальних робіт, а також будівельних, складальних, ремонтних та інших робіт.

Кран мостовий електричний двобалковий опорний складається з кількох паралельних балок, фіксованих своїми кінцями із загальними балками. Спеціальний вантажний візок пересувається рейками верхнього пояса опорних кран-балок. Цей візок вміщує тельфер та електричну таль.

Кран мостовий опорний двобалочний виготовляється в різних режимах роботи і з вантажопідйомністю 5 - 80 т. Їх проліт складає 9,5 - 34,5 м. .

Крани мостові однобалочні опорні складаються з головної балки, що прикріплена до двох балок, на яких прикріплені ходові візки. Вантаж піднімає ручну або електричну таль.

Кран мостовий електричний однобалочний опорний експлуатується для підняття та транспортування монорейковим шляхом двотаврового профілю різних вантажів (крім кислот, розплавленого металу, розпеченого металу та отруйних матеріалів). Крани мостові опорні однобалочні використовуються в різних приміщеннях із температурою навколишнього середовища від -40°С до +40°С. Крани опорні однобалочні можна використовувати для роботи під навісом. Крани мостові електричні однобалочні опорні чудово підходять для транспортування вантажів легкої та середньої потужності з режимом роботи 3К та 5К.

 

Головна відмінність однобалочних опорних від підвісних кранів – це можливість підняття вантажів на максимальну висоту, яку можливо.

Кран мостовий однобалочний опорний тип обладнання, що найвикористовується, з категорії кранів мостових. Їх також можна укомплектовувати вручну або електричним приводом. При цьому слід звертати увагу на бажання замовника та характеристики вантажу.

Купити кран мостовий ручний опорний двобалковий та однобалочний за доступною ціною у виробника, без націнок дуже просто – звертайтесь до нас будь-яким зручним способом.

 
 
вгору сторінки
«Гутман Україна»>Крани мостові
 

Слідкуйте за нами:

Developed by: Studio COM.CV.UA