версія для друку

Кран консольний поворотний на колоні\"$image_link_title\"збільшити

Крани консольні – це одні з найпопулярніших механізмів із розряду вантажопідйомної техніки. Цей термін використовується по відношенню до кранів стрілового типу, у яких вантажозахоплювальний механізм підвішений до жорстко закріпленої балки (консолі) або візка, що переміщається по стрілі.

 

Вантажний візок переміщається по нерухомій або поворотній консолі. Крани консольні широко використовуються в різних областях промисловості для транспортувальних, вантажно-розвантажувальних, складських робіт при температурі повітря від плюс 40°С до мінус 20°С на будівельних майданчиках, у виробничих цехах і складах. Кут повороту стріли крана, дивлячись за моделлю, коливається від 0°С до 360°С. Вантажопідйомність кранів консольних становить від 150 кг до 10 тонн та більше. Консольний кран на вільній колоні - являє собою консоль з двотаврової балки або коробчатого профілю, яка спирається на верхню частину колони, встановленої на фундамент. Консольні крани на колоні з ручним або механічним обертанням консолі. Призначені для маніпуляцій вантажами в цехах підприємств, на великих площах або обслуговування робочих місць.

Контакт для оперативного замовлення:

Григорій Гуминюк

+38 (050) 381-52-70
grigori@gutman.com.uaЗагальний вигляд

 

 

Характеристики

 

Примітка: модель BANDERA із зменшеною на 800 мм будівельною висотою.

 

Кран консольний настінний

 

Кран консольний поворотний - це пристрій для підняття та переміщення вантажів. Використовується у багатьох галузях промисловості та вантажоперевезень. Кран призначений для експлуатації всередині виробничих приміщень або територій вантажних терміналів.

 

Крани консольні поворотні настінні не вимагають місця на підлозі, оскільки вони монтуються на несучих бетонних стінах, опорах, а також на верстатах та іншому обладнанні.

 

Ми поставляємо підйомні консольні поворотні стінні конструкції будь-якої складності та модифікації під вимоги замовника.


Кран консольний поворотний використовується для роботи з вантажами в межах зони, обмеженої кутом повороту консолі та відстанню між мінімальним та максимальним вильотом вантажозачепу.


Кран поворотний консольний може бути двох типів: з ручним або механічним поворотом консолі.


Кран поворотний консольний з механічним поворотом консолі комплектується спеціальним електроприводом повороту консолі. Для переміщення вантажу по радіусу, таким чином, досить просто натиснути кнопку.


Кран поворотний консольний з ручним поворотом консолі характеризується відсутністю механічного приводу.

 

 

Примітка: модель BANDERA із зменшеною на 800 мм будівельною висотою.

 
 
вгору сторінки
 

Слідкуйте за нами:

Developed by: Studio COM.CV.UA